|E premte, Janar 19, 2018

Njoftim – Bashkia dhe DAR organizojnë “Dita Ndërkombëtare e Personave me Aftësi Ndryshe” 

Me rastin e 3 Dhjetrorit “Ditës Ndërkombëtare të Personave me Aftësi Ndryshe”, Bashkia Fier dhe DAR organizon :

1- Marshim Sensibilizues përgjatë Bulevardit ” Jakov Xoxa drejtë Teatrit” Bylis “
2- Aktivitet Sensibilizues në Teatrin” Bylis “
nën moderimin e aktorit të mirënjohur Gazmend Paja

Ju ftojmë të gjithëve t’i bashkoheni këtij Aktiviteti!!

Ju Mirëpresim!!

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
"Rrjeta" e antidroges kap 7 persona.

    Maqedoni - Policia e...

Close