|E premte, Janar 19, 2018

Njoftim i Kompanisë UPA me qëndër në Stamboll për nisjen e grupeve me futbollistë 

Kompania UPA me qender ne Stamboll, njofton se nisja e grupeve me futbollistet e perzgjedhur nga perfaqesuesi i kompanise do te behet me date 24 dhjetor ora 22.00 nga Tirana. Futbollistet e perzgjedhur te bejne konfirmimin perfundimtar,

Kompania sqaron se shtyrja e provave eshte bere per aresyen e mos pengimit te futbollisteve nga procesi mesimor dhe siguron se asnje futbollist nuk do te pengohet per pjesmarrjen ne skuadrat ku debutojne! Ne kete zbor stervitor do te kete dy skuadra, njera me futbolliste te rinj deri 19 vjec dhe tjetra me futbolliste 20-21-22-23 vjec!

Per cdo sqarim telefononi tek perfaqesuesi i kompanise me nr tel 0692676520!

Ju falenderojme per mirekuptimin!

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
“KUR NË SHQIPËRI SHFAQEN AMERIKANËT”

Nga OREST ÇIPA - Zhvillimet...

Close