|E diel, Dhjetor 17, 2017

Njoftim për qytetarët 

logo bashkia fierFier – Bashkia Fier nëpërmjet një njoftimi lajmëronë banorët që jetojnë pranë lumitm Gjanica që të marrin masa pasi lumi do të ketë shumë prurje dhe do të dalë nga shtrati .

ja njoftimi

QYTETARE!

SHTABI I EMERGJENCAVE CIVILE PRANE BASHKISE FIER U BEN THIRRJE TE GJITHE QYTETAREVE QE JETOJNE PRANE BRIGJEVE TE LUMIT “GJANICE” TE MARRIN MASA, PASI GJATE 24 OREVE TE ARDHESHME PARASHIKOHEN RESHJE TE DENDURA SHIU.

SHTABI I EMERGJENCAVE CIVILE ESHTE NE GADISHMERI TE PLOTE PER TE PERBALLUAR CDO SITUATE EMERGJENTE.

JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN!

alb365.com

One Response to Njoftim për qytetarët

  1. Bert vrana

    Pse tani u kijtove o Baftjar qe ti njoftosh qytetaret. Ike, more fund. Sje me kandidat per bashkine, tani do kemi Andius Olldashin djale qytetar jo si ju.

     

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Arrestohen dy zyrtarë të ZRPP-së , Myrtaj dhe Rakipaj .

Fier - Policia e Fierit ka arrestuar...

Close