|E hënë, Shkurt 19, 2018

Njoftim – Për herë të parë në Shqipëri firma GARBIN 

Për herë të parë në Tiranë, një rrobaqepësi origjinale italiane për burra.

Përkushtimi im prej më shumë se njëzet vjet në këtë fushë, bëri të mundur që kompanitë që përputhen me filozofinë time të cilësisë dhe inovacionit të jenë pjesë e ekipit tim, për t’ju dhënë punimet artizanale më të mira, ekskluzivisht italiane, të krijuara nga kompanitë më të hershme por edhe me inovative të Italisë.

Qëllimi im është që t`ju ofroj cilësinë më të mirë me një çmim të arsyeshëm. Detyra ime është t’ju jap një kostum (ose çfarëdo që keni zgjedhur) në harmoni me ju, për forcën tuaj të brendshme, diçka që ju rrit vetëbesimin, ose thjesht të arrini të keni veshjen look-un më të mirë që keni patur ndonjëherë!
Kjo është ajo që mund të bëj unë”.

Pra, tani është e mundur të marrësh në Tiranë këshillat më të mira se si të zgjedhësh pëlhurën dhe stilin italian, për kostume, xhaketa, këmisha, këpucë ose pantallona, si për biznesin, ashtu edhe për ceremonitë zyrtare.

For the first time in Tirana, an original Italian tailor shop for men

“I dedicated more than twenty years to this field, and now the companies that are aligned with my philosophy of quality and innovation, are the same that are part of my team, to give you the best craftsmanship, strictly Italian, made from the oldest yet most innovative companies from Italy.

To you that want to stand out, I offer my service, which has as its objective, the best improvement of your image.
My mission is to give you good advice on how to create a wardrobe, adequate and in harmony with you, for your inner strength, with clothes and articles at reasonable prices, or simply to have the best look ever!
This is what I do.”

So, now, it is possible to receive in Tirana the best advice on how to choose Italian fabric and style, for suits, jackets, shirts, shoes or pants, both for business, and formal ceremonies.

Më kontaktoni / Contact me  telefon+355696881331 dhe

whatsup   +393896737415

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rama provokon grekët me foton e ‘Luanit të Janinës’

Kryeministri Edi Rama ka postuar...

Close