|Monday, October 24, 2016
  • NA NDIQ NË

Noizy kërkon legalizimin e marijuanës 

noizy-5-780x439_1475903139-3722210

Krijuesi i hiteve, Nicola Fasano në bashkëpunim me reperin Noizy është rikthyer me një produkt të ri muzikorë me në qendër marijuanën dhe legalizimin e saj.

Titulli i këngës është një apel drejtuar institucioneve shtetërore amerikane për ta legalizuar atë.

E vecanta e këtij projekti është përfshirja e reperit shqiptar, Noizy në këtë ripërpunim të këngës “Informer” të publikuar në vitin 1992 nga këngëtari reggae Snow. Kënga e fundit është një himn për marijuanën.

Add a Comment

%d bloggers like this: