|E enjte, Maj 25, 2017

Noizy kërkon legalizimin e marijuanës 

Krijuesi i hiteve, Nicola Fasano në bashkëpunim me reperin Noizy është rikthyer me një produkt të ri muzikorë me në qendër marijuanën dhe legalizimin e saj.

Titulli i këngës është një apel drejtuar institucioneve shtetërore amerikane për ta legalizuar atë.

E vecanta e këtij projekti është përfshirja e reperit shqiptar, Noizy në këtë ripërpunim të këngës “Informer” të publikuar në vitin 1992 nga këngëtari reggae Snow. Kënga e fundit është një himn për marijuanën.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arti i rrugës po i jep një prespektivë botës (fotot) https://t.co/69iffwWwc4 https://t.co/VY7dH30yBB
11,305 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Sondazhi – Kryebashkiaku Subashi ka qeverisur keq

Fier - Kryebashkiaku Armando Subashi ka qeverisur keq . Ky është rezlutati i sondazhit që ka kryer për tre muajt...

Close