|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Noizyn e çojnë në QKUK (video) 

Reperi i njohur nga Shqiperia, Noizy është personi i cili është plagosur sot gjatë ditës në mes të Prishtinës.

Ai menjëherë është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Pas përleshjes, tre persona janë arrestuar.

Për më shumë shikoni videot dhe fotografitë e siguruara nga Express.

alb365/express


Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Festohet dita e “Ujit të bekuar” . Kryqi kapet nga një 12 vjeçar .

Fier - Eshtë festuar edhe në Fier dita e "ujit të bekuar". Dhjetra banorë të besimeve të ndryshme janë grumbulluar tek shatërvani I qytetit ku është kryer edhe kjo ceremoni...

Close