|E hënë, Korrik 24, 2017

Noizyn e çojnë në QKUK (video) 

Reperi i njohur nga Shqiperia, Noizy është personi i cili është plagosur sot gjatë ditës në mes të Prishtinës.

Ai menjëherë është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Pas përleshjes, tre persona janë arrestuar.

Për më shumë shikoni videot dhe fotografitë e siguruara nga Express.

alb365/express


Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Festohet festa e “Pazari I Roskovecit” (fotot) https://t.co/vMBfiEUfEw via @wwwalb365com
11,311 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
​Cikalleshi-De Biasit: Balaj të luaj në vend të Sadikut

Kishte shumë kohë që nuk i mungonte një grumbullimi të përfaqësueses një sulmues si Sokol Cikalleshi. Fakti i mos grumbullimit...

Close