|E shtunë, Tetor 21, 2017

Nokaut/ Vdes boksieri i njohur (video) 

Ish-luftëtari i UFC, Tim Hague, ka vdekur në spital, pasi është nokautuar gjatë një ndeshje boksi.

Pasi është nokautuar në duelin e boksit të premten nga Adam Braidwood, ai është dërguar me urgjencë në spital, ku ka ndërruar jetë ditën e diel.

“Me pikëllim të madh, vuajtje dhe zemër të thyer ju njoftojmë se Tim ka ndërruar jetë”, ka thënë motra e tij, Jackie Neil.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Dëshmia : Ne zonën 51 punojnë Alienë. (video)

Boyd Bushman tregon përvojat e tij personale me "Zonën 51", një nga vendet më misterioze në botë. Shkencëtari Boyd Bushman...

Close