|E enjte, Dhjetor 14, 2017

Nudo në ndihmë të Princit. (fotot) 

nudo-per-te-shpetuar-princin-fNjë grup femrash të moshës 19 der 50 vjeçare kanë bërë një kalendar nudo për të ndihmuar princin William.

 William është pilot i “East Anglian Air Ambulance”, një shërbim ambulancë ajror dhe këto femra po mbledhin fonde për blerjen e një helikopteri për Dukën e Kembrixhit.

14 femra nga Huntingdonshire kanë pozuar nudo në ambientet e fermave të tyre dhe të ardhurat do të shkojnë për mjetin që do të pilotojë princi William.

“Country Ladies Uncovered” është emri i kalendarit që këto femra kanë krijuar për t’i ardhur në ndihmë princit.

nudo_per_te_shpetuar_princin nudo_per_te_shpetuar_princin_1 nudo_per_te_shpetuar_princin_2 nudo_per_te_shpetuar_princin_3 nudo_per_te_shpetuar_princin_4 nudo_per_te_shpetuar_princin_f

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ledina Çelo – Plasin gallatat në facebook me ngatërresat në prezantimin e festivalit RTSH

Edhe pse vetë Ledina Çelo, e cila...

Close