|E enjte, Qershor 29, 2017

Nuk mbahen ! Cili cift puthet ne mes te ruges ?! 

kun3    USA – Cilat dashuri … vdesin! Fokusi i kameras ka kapur ‘sukses’ çiftin e famshëm duke shkëmbyer puthje dhe përqafime jashtë restorantit Carlitos Gardel në Los Angeles, sigurisht duke pritur me padurim frytin e dashurisë së tyre.

Arsyeja për motrat Mila dhe Ashton Kutcher.

Kohët e fundit ata kanë marrë me radhe restorantet të kthehet, edhe aktorja nga Ukraina e ka pranuar se ata jane të kapur në dëshirat e shtatzënisë tani!

kun1 alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Elhaida Dani: Nuk jam fejuar me italianin .

Tiranë - Këngëtarja Elhaida Dani mohoi informacionet ne disa media që sipas saj kanë spekuluar për fejesën e saj më...

Close