|E hënë, Korrik 24, 2017

Nxënës e prindër 3 ditë në protestë, bashki e ministri nuk e ‘qethin’ 

Fier – Për të tretën ditë me radhë vijon protesta e nxënësve e prindërve në Kallm të Vogël duke bojkotuar mësimin.

Ata nuk shkojnë në shkollë derisa autoritete të marrin masa për regullimin e rrugëas pasi flmijëve u njomen këmbët. Mësohet se administratori i njësisë administrative  Mbrostar ka zhvilluar takim dje paradite me ta , por banorët janë të vendosur  për protestën, protestë deri në zgjidhje të problemit, pohuan ata për alb365

14331489_364287227292650_1226188079_n 14348769_364289730625733_2097965616_n 14371821_364287187292654_1915547827_n

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Policia arreston dy shtetas https://t.co/fKf02G3jQq https://t.co/dyJg6F7JsN
11,312 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Llalla: Rastet e referuara për shitblerje të votës nën hetim

Elbasan - Kreu i Prokurorisë së Përgjithshme Adriatik Llalla dhe se të gjithë strukturat e Prokurorisë janë të angazhuara dhe...

Close