|E enjte, Qershor 29, 2017

Nxenesja kapet duke kopjuar , var veten. 

Shkolla    USA – Një nxënëse në një shkollë të mesme në New York, ka kryer vetëvrasje pasi është kapur duke kopjuar në testin e gjuhës gjermane. Omotayo Adeoye, 17-vjeçare, është kapur duke shikuar telefonin e saj gjatë testit në Shkollën e Mesme të Harlemit.

Pasi është qortuar nga mësuesja adoleshentja e turpëruar ka vrapuar duke qarë dhe është mbyllur në banjën e shkollës më pas nuk është kthyer më në klasë. Dëshmitarët kanë thënë se e kanë parë 17-vjeçaren duke ia dhënë sendet e saj një të panjohuri dhe më pas është hedhur në Lumin Hudson. Trupi i saj nuk është gjetur ende nga autoritetet vendëse.

Neë York Post shkruan se incidenti i rëndë ka ndodhur në pasditen e së enjtes kur mësuesja e Adeoyes, Eva Malikova, e ka parë vajzën duke kopjuar dhe i ka marrë telefonin celular.

Një shok i klasës i Adeoyes ka thënë se Malikova i ka bërtitur 17-vjeçares: “Oh, s’bën të kopjosh! Ju fëmijë s’bën të kopjoni! Kështu vetëm po e mashtroni veten!”. Kur Adeoye ka nisur të qajë dhe ka kërkuar falje, mësuesja i ka thënë: “Oh, e di që s’je penduar. Nuk je e sinqertë!”.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pranga te katertit te droges me avion.

    Lushnje - Policia e Lushnjës ka arrestuar një person i cili dyshohet se është i implikuari i katërt...

Close