|E diel, Shkurt 25, 2018

Obama, për 8 vjet veshi të njëjtin kostum dhe këpucë 

Michelle Obama ka zbuluar një detaj që askush nuk e kishte kuptuar për 8 vite që bashkëshorti i saj, Barack ka qenë në pushtet.

Ajo tregoi se ish-presidenti i Amerikës vishte në cdo mbledhje zyrtare të njëjtin kostum dhe këpucë, pa u shqetësuar aspak.

Këtë që nuk e kishte kuptuar asnjë njeri, se Michelle merrte gjithnjë vëmendjen me veshjet e saj.

“Tani njerëzit fotografojnë këpucët që unë vesh, aksesorët, ndërsa nuk e komentuan për 8 vite faktin që ai veshi të njëjtin kostum dhe këpucë. Ai ishte shumë krenar për këtë dhe gjithmon thoshte: Mm! Jam gati për 10 minuta, sa kohë tu desh ty që të bëheshe gati,” – tregoi 53-vjecarja.

Të dy po shijojnë momentin si njerëz të lirë, pa përgjegjësi ndërsa po bëjnë pushime në vende të ndryshme.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
1830 shqiptarë dhe kosovarë fitojnë azilin politik

Nga mbi 13 mijë aplikime...

Close