|E martë, Qershor 27, 2017

Obama, për 8 vjet veshi të njëjtin kostum dhe këpucë 

Michelle Obama ka zbuluar një detaj që askush nuk e kishte kuptuar për 8 vite që bashkëshorti i saj, Barack ka qenë në pushtet.

Ajo tregoi se ish-presidenti i Amerikës vishte në cdo mbledhje zyrtare të njëjtin kostum dhe këpucë, pa u shqetësuar aspak.

Këtë që nuk e kishte kuptuar asnjë njeri, se Michelle merrte gjithnjë vëmendjen me veshjet e saj.

“Tani njerëzit fotografojnë këpucët që unë vesh, aksesorët, ndërsa nuk e komentuan për 8 vite faktin që ai veshi të njëjtin kostum dhe këpucë. Ai ishte shumë krenar për këtë dhe gjithmon thoshte: Mm! Jam gati për 10 minuta, sa kohë tu desh ty që të bëheshe gati,” – tregoi 53-vjecarja.

Të dy po shijojnë momentin si njerëz të lirë, pa përgjegjësi ndërsa po bëjnë pushime në vende të ndryshme.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ronaldo thyen tjetër rekord

Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të top pesë ligave evropiane Katër herë fituesi i “Topit...

Close