|E diel, Tetor 22, 2017

Obama takon “sozinë” e tij 

Çdo vit, Barack Obama dhe Zonja e Parë ftojnë fëmijë në rezidencën e tyre për të festuar Halloween.

Të vegjlit gjithmonë përpiqen shumë të impresionojnë me kostumet e tyre.

Vitin e kaluar vëmendjen e vodhi një djalë i veshur si Papa…dhe Obama e pëlqeu shumë.

Këtë vit, një fëmijë u vesh si vetë Barack Obama…dhe Presidenti i SHBA e pëlqeu gjithashtu shumë.

mini-obama-0

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Arrestohet 29 vjeçari, drejtonte makinën pa patentë

Fier - Specialistët e Seksionit të Qarkullimit Rrugor, arrestuan në flagrancë shtetasin Xhimi Gjishti, 29 vjeç, banues në fshatin “Drenovicë” Fier.  Në vendin...

Close