|E shtunë, Janar 20, 2018

Olen Çezari performon te Statuja e Lirisë në Brazil! 

Projekti i ri që është realizuar nga violinisti shqiptar, Olen Çezari do të kthejë sytë e botës edhe nga Shqipëria.Violinisti shqiptar ka performuar me violinë në statujën e Krishtit në Brazil.

Është një dhomë e vogël që ekziston, “Dashuria e pastër si dashuria e një nëne për fëmijën e saj që e ndjek atë duke eksploruara botën hap pas hapi dhe ditë pas ditë”, shkruan Oleni teksa ka postuar videon mbreslenese.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Spanjolli ‘ndez’ çadrën e PD-së, i dërgon mesazh Metës

Çadrës së opozitës pasditen e...

Close