|E hënë, Shtator 25, 2017

Olta Gixharri shumë HOT 

Olta Gixharri ka treguar edhe një herë pse konsiderohet prej femrave më seksi shqiptare.

 Aktorja falë formave trupore ka bërë që shumë femra të estradës ta kenë zili.

Aktorja ka zgjedhur brigjet e detit për të shfaqur atraktivitet në rrjetet sociale. Edhe pse vera për të tjerë kaloi, për Oltën ende s’ka mbaruar. Olta Gixhari ka kohë që nuk përflitet për jetën private.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Koco kokedhima
Kokëdhima drekë me Metën dhe Meidanin, probleme koalicioni

Kreu i Kuvendit Ilir Meta ka drekuar sot me ish-Presidentin Rexhep Meidanin si dhe ish-deputetin socialist, Koço Kokëdhima. Ky i...

Close