|E martë, Janar 24, 2017

Op op op Mamica, Arbëria po ‘shet’ cica (foto) 

Albërie Hadërgjonaj është gjyshja më seksi e estradës sonë.

Ajo po çmend me linjat e saj perfekte, shkruan “Kosova Sot Online”.

Në profilin e saj në facebook ajo ka postuar një foto ku shihet pranë detit me një fustan seksi të zi dhe pa sytjena.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Policia arrestoi 2 shtetas https://t.co/xGOyMYV2m4 https://t.co/NOTO8ZuI1p
505 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja 6 ushqime që zhbllokojnë arteriet

Në vijim ju paraqesim gjashtë nga ushqimet, me ndihmën e të cilave mund t’i zhbllokoni arteriet e mbyllura dhe të parandaloni shfaqjen e sëmundjeve serioze Lëngu nga boronicat e kuqePini...

Close