|Sunday, October 23, 2016
  • NA NDIQ NË

Op op op Mamica, Arbëria po ‘shet’ cica (foto) 

all_1473055861-86366

Albërie Hadërgjonaj është gjyshja më seksi e estradës sonë.

Ajo po çmend me linjat e saj perfekte, shkruan “Kosova Sot Online”.

Në profilin e saj në facebook ajo ka postuar një foto ku shihet pranë detit me një fustan seksi të zi dhe pa sytjena.

Add a Comment

%d bloggers like this: