|E enjte, Qershor 29, 2017

OSMENAJ Oferte Speciale – Rinovo tani dhe fito! 

avira oferte
avira oferte

avira oferte

   Vera fillon me oferta të reja për klientët tane.

Ndërsa ata përgatiten për pushime, nuk duhet të harrojnë për rinovimin e licencave te Avira qe ta shijojnë verën ndërsa kompjuterat dhe serverat e tyre janë të sigurte. Ne kemi përgatitur një ofertë speciale për klientët tane të cilët janë të rinovues të licencave në korrik: Çdo klient i cili rinovon licencën e tij për 1 ose 2 vjet, merr shtesë 3 muaj licencë falas

Kjo ofertë është e aplikueshme për çdo rinovim të licencës për biznes, dhe është e vlefshme deri më 31 korrik 2014.

info@osmenaj.com    www.osmenaj.com

 0672025707

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Marjeta Ljarja: 25 vite pritje për një Teatër Kombëtar .

Tiranë - Prej 25 vitesh, ne jemi në pritje se ku do të jetë teatri i ri. Nuk është hera e parë...

Close