|E diel, Shkurt 25, 2018

Pacolli me superlativa për Dua Lipën 

Zv/kryeministri i Kosovës dhe kryetari i AKR’së Behgjet Pacolli, ka vlerësuar sot lartë këngëtaren Dua Lipa

Dua Lipa dhe kënga e saj “New Rules” sot u shpallë njëra prej këngëve më të mira të këtij viti më 2017 nga revista TImes.

Kjo nuk ka shkuar edhe pa u vërejtur nga Pacolli i cili ja ka dedikuar asaj një status në Facebook.

“Dua Lipa i mposhti të gjithë: “New Rules” kënga më e mirë e vitit 2017! Një tjetër sukses nga Diaspora jonë. Kosova është një burim i yjeve botëror”, ka shkruar Pacolli.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja 7 ‘urdhrat’ e Ramës për deputetët

Një dokument me 5 kapituj...

Close