|E premte, Korrik 21, 2017

Para fallco dhe korrupsion, pranga policit dhe një 35 vjeçari. 

largea_pranga1348744721     Sarandë – Një ish efektiv policie dhe një 35-vjeçar të dy të shpallur në kërkim janë arrestuar mbrëmjen e sotme nga policia e Sarandës. Blutë e këtij qyteti bëjnë me dije se kanë vënë në pranga Bledar Hadërin, 35 vjeç i akuzuar për falsifikim monedhash.

Ndaj 35-vjeçarit gjykata kishte vendosur masën arrest me burg. I arrestuar është edhe Hasan Hadëri, 53 vjeç, ish-kryeinspektor I dënuar me 16 vjet burg për korrupsion pasiv.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja trendi i ri për vetullat (fotot) https://t.co/ViuOUoldOc https://t.co/JDJ9HTD6lY
11,309 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Prangoset Vandami, djali i "Maçoku".

     Gjirokastër - Policia e Shtetit vijon aksionin kundër drogës në Lazarat, fshatin ‘rebel’ të Gjirokastrës që prej 5 ditësh...

Close