|E martë, Shkurt 21, 2017

Paradite mësuese , pasdite aktore porrnografie (foto e video) 

Një mësuese nga Rusia, ka dhënë dorëheqje pasi që fotografitë e saj komprometuese kanë arritur deri tek drejtori – dhe deri tek studentët e saj. Njëzeteshtatë vjeçarja Svetlana Topol ka punuar në një nga shkollat më prestigjioze në Shën Petersburg, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi.

Por gjithashtu, përveç profesionit të saj si mësuese, ajo pas orarit, ishte angazhuar edhe si aktore e filmave pornografikë.

“Njoh shumë njerëz me të cilët kam punuar, por ajo është e veçantë. Ajo arrin të bëjë lëvizje të cilat aktoret e tjera nuk mund t’i bëjnë. Ajo është shumë e popullarizuar”, citohet të ketë thënë drejtori i pornografisë, Jack Bob.

Megjithatë, popullariteti i kësaj pune ajo i ka kushtuar me vendin e punës në shkollë. Është interesante se mësuesja është e martuar dhe se burri i saj e dinte se ajo bënte edhe një punë të tillë.

Gjithashtu çfarë është interesante është fakti se ajo merrte në filma pornografikë të regjistruar në Hungari dhe Çeki, ku aktoret fitojnë më së shumti.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Gjermania kërkon që “rasti” Haradinaj të përmbyllet shpejt https://t.co/xPmsKrCpNU https://t.co/XBEEpCIvwi
504 people follow ALB365
Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm Twitter Pic Alisiana Twitter Pic kajaturi Twitter Pic clownbom
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kukan – Zvarritja e “21 janarit” sinjal i keq .

Eduard Kukan deklaron se zvarritja e çështjes së “21 janarit” është një sinjal i keq. Ndjekës-raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin...

Close