|E hënë, Shkurt 19, 2018

Paris Hilton – “Gëzuar Dita e Shën Valentinit”! 

“Gëzuar Dita e Shën Valentinit”!

Kështu ka thënë e veshur në të brendshme të kuqe bukuroshja Paris Hilton derisa ka lansuar këngën e saj të dashurisë “I Need You”, që flet për të dashirin Chris Zylka.

Single i saj me në fund është finalizuar dhe se bukuroshja e vjetër e Hollywood ka nxehur fansat me imazhe seksi.

Paris lansoi këngën pikërisht në ditën e të dashurarve.

Ajo ka thënë se ndihet shumë e dashuruar dhe mu për këtë edhe u fejua me të dashurin momental, Chrisin. /GazetaExpress/

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Protesta të dhunshme në Mitrovicë , dhjetra të plagosur. ( foto )

    Kosovë - Situata në...

Close