|E shtunë, Nëntor 18, 2017

Paris Jackson, topless dhe me tatuazhe të reja 

Padyshim që Paris Jackson është shumë e lumtur për tatuazhet e saj të reja. Dhe vajza e Mbretit të popit ka dashur që ti ndajë tatuazhet e bërë mes gjoksit të saj ma fansat duke publikuar disa fotot topless. 19-vjeçarja mbuloi gjoksin me emoji lule ndërsa nxorri ekspozoi format e saj.

 

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
E dashura e yllit të Unitedit shet foto erotike tek fansat (foto +16)

I dashuri i saj fiton miliona si futbollist, por Emily Isabella North duket se nuk ngopet me para. Partnerja e...

Close