|E diel, Qershor 25, 2017

Partia e Foerte fushate nudo. 

9fc54e5b00e9442d2dfef2121d10a80b    Kosove – Partia karizmatike me kryetarin Visar Arifaj ka zgjedhur një formë shumë të veçantë për të kërkuar votën në zgjedhjet e 8 qershorit.

Shumica absolute e kandidatëve të kësaj partie, po shkojnë drejt rrugës së Kryetarit të tyre duke pozuar gjysmë të zhveshur. Në web-faqen e tyre, paraqiten gjysmë të zhveshur, formë me të cilët po mundohen t’i bindin qytetarët që ti votojnë. Madje, ka pasur kandidatë të cilëve iu ka censuruar partia, dhe shkruhej: Fotografia është shumë seksi për uebfaqe.
Visar Arifaj, kryetari i Partisë së Fortë, kishte pozuar nudo, në shenjë të transparencës në këto zgjedhje.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Nga Jugu në Veri shkoni të votoni https://t.co/8YlKsInYNJ https://t.co/YG8jGHwAxV
11,394 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Fleckenstein: “Drejtësia” e vonuar, s’ka negociata këtë vit

Raportuesi i Parlamentit Evropian për Shqipërinë, Knut Fleckenstein, e sheh të pamundur që vendi ynë të hapë negociatat për anëtarësim...

Close