|E shtunë, Tetor 21, 2017

Party/ Godfather Lounge Bar me Miss Universe Albania 

Godfather Lounge Bar me Miss Universe Albania Ju Mirepret kete te premte ora 19:00
#MisUniverse #Party #Event #Dj #Music

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Cila femër po pret “fëmijë” nga Shpat Kasapi ? (video)

Në emisionin “Kojshia Show” mysafir këtë javë ishte Shpat Kasapi Gjatë emisionit hyn një femër dhe ia thotë live Shpatit...

Close