|E diel, Qershor 25, 2017

Party/ Godfather Lounge Bar me Miss Universe Albania 

Godfather Lounge Bar me Miss Universe Albania Ju Mirepret kete te premte ora 19:00
#MisUniverse #Party #Event #Dj #Music

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohet 30 vjeçari, kultivonte hashash https://t.co/q0FY78djYP https://t.co/E4Mnv5SBvI
11,395 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Elvana Gjata mahnit italianët (fotot)

Itali - Elvana Gjata këtë fundjavë ka udhëtuar drejt Firence-s dhe kësaj here jo për ndonjë koncert të mundshëm. Në...

Close