|E hënë, Shkurt 27, 2017

Pas 7 vjetësh i ndodh kjo Ronaldos në ‘Santiago Bernabeu’ 

Dikur ‘Santiago Bernabeu’ ishte ferr për skuadrat mysafirë kur Cristiano Ronaldo gjendej në fushë, por, sot gjithçka ka ndryshuar

Ylli i ‘Los Blancos’, Cristiano Ronaldo, ka dështuar të shënojë sërish në ‘Santiago Bernabeu’, ku Real Madridi fitoi 3:0 ndaj Leganes, transmeton Gazeta Express.

‘Santiago Bernabeu’ ishte ferr për skuadrat mysafire kur Cristiano Ronaldo gjendej në fushë, i cili shënonte shumë gola, por tani për tani gjërat kanë ndryshuar.

Portugezi nuk arriti të shënojë sërish në ‘Bernabeu’ duke shkuar në pesë ndeshje pa gol në shtëpi, diçka që nuk i kishte ndodhur që nga transferimi në vitin 2009 nga Manchester United.

Megjithatë, në Madrid janë të bindur se portugezi do të rikthehet të bëjë atë që din ta bëjë më së miri, të shënojë shumë gola.

 Por, Zidane nuk është i brengosur për këtë, ai thotë se CR7 po luan mirë dhe i mjafton vetëm që të fitojë skuadra

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja kush janë OJF-të e peticionit për Vettingun (Lista) https://t.co/f8xNm8meQn https://t.co/dtcnEN8vxM
512 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic democras Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Arsimi profesional, marrëveshje Shqipëri – Itali

Tiranë - Shqipëria dhe Italia do të bashkëpunojnë në arsimin professional.Marrëveshja e firmosur mes ministrit të Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi...

Close