|E enjte, Mars 30, 2017

PD – Saimir Tahiri nxorri sekretin hetimor 

Partia Demokratike akuzon ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri se ka nxjerrë sekretin hetimor dhe ka prishur hetimet lidhur me avionin e rrëzuar dje në Ishëm të Durrësit.

PD përmes një prononcimi për median të lexuar nga Flamur Noka  thotë se Tahiri ka nxjerrë  vetë lajmin se  piloti italian kishte nisur të rrëfejë dhe duhet të mbajë përgjegjësi.

Prandaj PD i kërkon prokurorisë të nisë hetimet.

Flamur Noka: “Saimir Tahiri nxorri sekretin hetimor. Nxorri lajmin se piloti italian ka filluar të rrëfehet. S’kanë faj gazetarët për lajmet, duhet dënuar burimi që është Tahiri.  Ai u kap mbrëmë në shërbim të kartelit të drogës.  PD i kërkon prokurorisë të hetojë me vendosmëri këtë skandal”

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: https://t.co/sWM7U77R7D https://t.co/3oixT16cFl
4,029 people follow ALB365
Twitter Pic StolzNet Twitter Pic Ledina47 Twitter Pic ddsahara Twitter Pic vanigjuz Twitter Pic uuque Twitter Pic MarioRol Twitter Pic joel6220 Twitter Pic AzzaStep Twitter Pic metin_no Twitter Pic kul12113 Twitter Pic javivis1 Twitter Pic 1Ambu Twitter Pic 5pt Twitter Pic RodheimT Twitter Pic RatliffT Twitter Pic laxkatz1 Twitter Pic MertYavu Twitter Pic RolandoJ Twitter Pic BeduBill Twitter Pic rafael_k
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Blushi uron kundërshtarët

Deputeti dhe kreu i Partisë Libra ia ka drejtuar mesazhin e vet për fundvitit kundërshtarëve. Blushi thekson se ideja shkon...

Close