|E enjte, Qershor 22, 2017

Pep Guardiola martese sekrete. 

78713300_79679800   Pep Guardiola është martuar në një ceremoni tejet sekrete në Matadepera, një komunë e vogël me 8 mijë banorë, në Katalunja.

Lajmi është bërë i ditur nga e përditshmja spanjolle Mundo Deportivo, e cila ka lajmëruar se ceremonia është zhvilluar në sallën e bashkisë së qytetit, përpara disa miqve të çiftit.

Të pranishëm kanë qenë rreth 10 persona. Mes tyre, prindërit e bashkëshortëve të rinj dhe tre fëmijët e çiftit, Maria, Marius e Valentina.

Cristina e Pep janë prezantuar në Komunë në ora 9:30 dhe pas një ceremonie të shkurtër, në ora 10:10 kanë lënë sallën. Ata janë bashkë prej 20 vjetësh dhe lidhja e tyre nuk është zbehur kurrë.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Edhe Rita Ora në Elbasan Arena , ja bileta (foto)

Rita Ora duket se do të jetë e pranishme sonte në Elbasan Arena për ta shikuar ndeshjen Shqipëri – Serbi...

Close