|E premte, Maj 26, 2017

Për të mira (ta) mbledhshim o Ardit Gjebrea (foto) 

Çiljeta Xhilaga, Ardit Gjebrea, Juliana Pasha, Rovena Dilo, Orinda Huta, Landi Hysi, Aldon Lipe, Andeta Radi…

E kush do ta kishte menduar, se do t’i shihnim ndonjëherë të gjithë bashkë të ulur në një tavolinë. Sigurisht që secili prej tyre kanë një të përbashkët universale, janë artistë. E tillë është edhe Andeta Radi, autorja e re e “E diela shqiptare”. Nuk e dimë se për çfarë janë mbledhur me njëri-tjetrin, shkruan ‘Who’. Në fakt Çiljeta në diçiturën e saj tregon se i ka mbledhur Arditi, meqë janë të abonuar tek festivali “Kënga Magjike”. Por nëse do të ishte vërtetë kështu, me siguri aty do të duhej të ishin edhe ca personazhe të tjerë.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: MAS/ S’ka ndryshim, e njëjta rregullore për maturën shtetërore https://t.co/iukH1ItTjB https://t.co/IKkA478rcS
11,303 people follow ALB365
Twitter Pic judyrobi Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u Twitter Pic brando_9 Twitter Pic Compa_Ab Twitter Pic BigbangP Twitter Pic jacobnie
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Përleshje në burgune Patras, 7 të plagosur

Greqi - Shtatë të burgosur shqiptarë dhe grekë janë plagosur në burgun  Shën Stefano në Patra të Greqisë. Ngjarja ka...

Close