|E enjte, Qershor 22, 2017

Perfundoi kampionati i futbollit per shkollat e mesme. 

Fier – Perfundoi sot ne qytetinsport fier e Fierit Kampionati i futbollit per shkollat e mesme te qytetit
Ne finale i cila u zhvillua ne st.”Loni Papuçiu” dolen 3 ekipe:
1.”Petro Sota”
2.”Janaq Kilica”
3.”Bota e Diturise”
Ne perfundim kampione u shpall shk.”Petro Sota” me mesues te ed.fizik z.Roland Mehmeti & z.Gezim Muskaj.
Ne vendin e dyte shk.”Janaq Kilica” me mesues z.Filip Çeço
ne vendin e trete shk.”Bota e Diturise” me mesues znj.Elsa Goga
Aktiviteti u zhvillua ne kushte te shkelqyera organizative (Bashkia;FK Apolonia;Klubi Shumsportesh Apolonia;DAR-i;FSHF-Zyra Rajonale Fier )
Ishin te pranishem mjafte nxenes,mesues e prinder.
Perfaqesues nga Bashkia si dhe Perf.i Korpusit te Paqes prane Bashkise per problemet e sportit z.Graham Anderson.
Perfaqesues nga DAR-i z.Besnik Doko e z.Florenc Gjata.
Trofeun e fituesit ia dorezoi kapitenit te shk.”Petro Sota”, E.Braka ,z.Besnik Doko.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Doganat në dorën e një gruaje

Tiranë - Qeveria shqiptare i ka besuar sërish drejtimin e Drejtorisë së Doganave një gruaje. Këshilli i Ministrave ka miratuar sot...

Close