|E diel, Qershor 25, 2017

Petro Koçi – Presidenti doli ballist 

Kreu i PSV 91 Petro Koçi e ka quajtur Presidentin e Republikës Bujar Nishani, president ballist.

Këtë deklaratë kreu i PSV 91e ka bërë pas dekorimeve që Presidenti i Republikës bëri me medaljen  Martir i Demokracisë  te 82  të rinjve të pushkatuar pa gjyq nga brigada e parë sulmuese partizane  e drejtuar nga  Mehmet Shehu dhe Dushan Mugosha ne 21 tetor të vitit  1943  ne  Lushnjë .  Koçi ka pohuar se – ‘President ballist! Dekorimi i bashkëpunëtorve të fashizmit, është një thikë pas shpine dhe tradheti ndaj Luftës Antifashiste Nacional-Çlirimtare’.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Digjen 3 automjete https://t.co/iXuCmA6hjv https://t.co/rcQwtIjavO
11,395 people follow ALB365
Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja sekreti i mjekëve – Receta që zhduk qeskat nën sy dhe rrudhat për 4 ditë

Femrat në mbar botën janë ballafaquar me një problem serioz, rrudhat dhe qeskat nën sy. Ato përdorin kremra të ndryshme...

Close