|E hënë, Shkurt 20, 2017

Petro Koçi – Presidenti doli ballist 

Kreu i PSV 91 Petro Koçi e ka quajtur Presidentin e Republikës Bujar Nishani, president ballist.

Këtë deklaratë kreu i PSV 91e ka bërë pas dekorimeve që Presidenti i Republikës bëri me medaljen  Martir i Demokracisë  te 82  të rinjve të pushkatuar pa gjyq nga brigada e parë sulmuese partizane  e drejtuar nga  Mehmet Shehu dhe Dushan Mugosha ne 21 tetor të vitit  1943  ne  Lushnjë .  Koçi ka pohuar se – ‘President ballist! Dekorimi i bashkëpunëtorve të fashizmit, është një thikë pas shpine dhe tradheti ndaj Luftës Antifashiste Nacional-Çlirimtare’.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Gjashtë truke të stileve të rëndësishme të cilat mund t’i mësoni https://t.co/sQmp8Ay03k
505 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Sekreti – Masoneria dhe “Dora e fshehur”, sekreti i liderëve që sunduan botën!

Vërtet rrjedha e historisë është drejtuar nga një grup i vogël njerëzish me interesa të përbashkëta? Pikturat dhe fotot e...

Close