|E shtunë, Prill 29, 2017

Pezullohet nga detyra numri dy i AKU-së 

Është pezulluar nga detyra numri dy i Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, Kreshnik Totaj, i cili mban rolin e drejtorit të Menaxhimit të Riskut, një ndër sektorët kyç të AKU-së.

Ky pozicion është një ndër sektorët kyç të AKU-së, teksa është pezulluar pasi ka thyer etikën dhe disiplinën.

Pezullimi është bërë nga Drejtori i Përgjithshëm i AKU-së. Ditën e hënë do të mblidhet komisioni me përfaqësues të AKU-së dhe të Departamentit të Administratës Publike, ku do kërkohet shkarkimi nga puna i tij.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Lista e PDIU në 12 qarqe https://t.co/EewK9td4nu https://t.co/G3phtgVea4
11,488 people follow ALB365
Twitter Pic Joseph_I Twitter Pic ana_rdz9 Twitter Pic namethat Twitter Pic misslege Twitter Pic felrncs Twitter Pic Chriscur Twitter Pic Dodis09 Twitter Pic alexfull Twitter Pic daredevi Twitter Pic sammy42r Twitter Pic Princeto Twitter Pic Carinibi Twitter Pic YuukiRus Twitter Pic jsnugs50 Twitter Pic markin_m Twitter Pic edbiocel Twitter Pic Alex_Bub Twitter Pic natali3b Twitter Pic tburt559 Twitter Pic ollita03
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Franca dhe Gjermania riatdhesojnë 44 shqiptarë

Tirane - Janë riatdhesuar 44 shtetas shqipëtar në vend pasi shkelën rregullat e qëndrimit  në zonën Shengen .Operacioni i riatëdhesimit...

Close