|E enjte, Qershor 29, 2017

Pink zhvishet teresishte. 

Pink-Nudo     Këngëtarja Pink nuk e ka pasur aspak problem të pozojë nudo edhe pse me disa kilogramë më tepër.

Pink është shfaqur nudo për kopertinën e revistës “Who Magazine”, me 4 kilogramë më tepër, por që kjo nuk përbën asnjë problem, madje ka treguar se është në paqe me veten dhe tepër e lumtur.

Këngëtarja është shprehur për revistën se pas lindjes së vajzës 3 vjet më parë, ka filluar të pranojë veten ashtu siç është dhe se tani ndjehet në super formë. Kulturën e të pranuarit të fizikut Pink e ka të trashëguar që nga fëmijëria, sepse ka ushtruar sportin e gjimnastes.

Pak vite më parë, një kompani në Tiranë mashtroi publikun duke shitur bileta kinse po sillte në Shqipëri për një koncert, këngëtaren e famshme Pink. Në të vërtetë Pink nuk erdhi kurrë në Shqipëri. Koncerti që u zhvillua në një lokal në plazhin e Durrësit kishte protagoniste një vajzë që u shtir të ishte Pink. Por kur njerëzit e panë dhe e kuptuan se ajo s’kishte asnjë lidhje me Pink por ishte një femër krejt e panjohur për botën e muzikës, e qëlluan me sende të ndryshme dhe lëshuan thirrje derisa e përzunë nga skena.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Selfie dhe Sumtyryxhym.

Nga EDISON YPI - S'po ta var kush. Të kanë lënë pas dore. S'po ta vlerësojnë sa duhet diturinë, forcën...

Close