|E premte, Qershor 23, 2017

Pirro Dhima – “Agimi i Arte”, perplasje ne facebook. 

x-default   Greqi – Pirro Dhima deputet i PASOK ne Parlamentit Grek ka pasur nje perplasje ne rrjetin social facebook ne lidhje me incidentin e anetarit te partise Agimi i Arte, Nikos Mitcos.
Dhima i ka shkruajtur : “ Une nuk kam frike askend dhe nga asnje kercenim. Prandaj jam ketu ne Parlament qe te mos trembet asnje grek dhe asnje femije grek. Une jam rritur ne nje regjim ku frika kultivohej sistematikisht. Me kane mesuar qe ne moshe te re qe te mos e fsheh gjoksin. Sa per “balten” qe me hodhen ata te Agimt te Arte , une i qendroje internetit, per mua eshte medalje. Demokracia nuk eshte subjektive dhe patriotizmi nuk peshohet. Naten e mire.
“Kthehu prapa tani. Mos guxo te besh asnje hap tjeter “ i kane thene Pirro Dhimes me inat ne ikje e siper.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Adoleshenti lushnjar drejton motorrin në mënyrë extreme (video)

Lushnje - Një video e rrallë ka ardhur para pak minutash pranë redaksisë sonë. Një djalë i ri ka vendosur...

Close