|E hënë, Janar 23, 2017

Pizza kanabis të vjen në studio për 5 mijë lek 

Kanabisi është kthyer në një argument të ditës në Shqipëri.

Dhe mesa duket fakti se për kanabisin flet media dhe politika gjithë ditën, kjo temë është zgjeruar më tej edhe në produktet tregtare.

Një lexues dërgoi sot në redaksinë e Lajmifundit.al një faturë lokali në të cilën është shkruar se Pizza Kanabis ofrohet për 5mijë lekë.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: 2.225 vende pune bosh, profesionet dhe si duhet të aplikoni https://t.co/AmQww8cNMU https://t.co/DWnhR9PqV4
500 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Trump emëron gjeneralin në pension në krye të Departamentit të Sigurisë

Presidenti i zgjedhur Donald Trump ka caktuar gjeneralin në pension John Kelly për të kryesuar Departamentin e Sigurisë Kombëtare. Kelly ka një karrierë 40 vjeçare me trupat e Marinsave dhe...

Close