|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Plagoset me armë zjarri nipi Aldo Bares dhe shoku i tij 

Lushnje – Më datën 25.09.2016, ora 16:15, në Spitalin e Lushnjes kanë shkuar të plagosur me armë zjarri në këmbë, jashtë rrezikut për jetën, shtetasit: Xh.Sh, 21 vjeç, dhe S.Xh, 24 vjeç, të dy banues në lagjen “Çlirimi”, Lushnje. Policia pohonë se plagosja është kryer për morive të dobta, zënkë banale.

Policia konfirmone se Xhulio Shkurti 21 vjec eshte nipi i Aldo Bares. Ai ka qene duke ecur rruges se bashku me shokun e vet kur jane qelluar me arme duke mbetur te dy te plagosur

Policia e ka identifikuar autorin dhe po punon për kapjen e tij.

vijon

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja 13 foto më të çuditshme në plazhe (fotot)

Bregdeti është një vend ku cdo njeri mund të shkojë dhe të  kalojë minuta dhe orë të tëra për tu shplodhur. Aty mund të bëjë terapi djelli, të luaj me...

Close