|E premte, Prill 28, 2017

Plagoset me çifte në prapanicë 28 vjeçari 

Fier – Më datën 31.10.2016, në Spitalin Rajonal Fier ka shkuar për të marë mjekim shtetasi Liridon Ramushaj 28 vjeç, banues në fshatin Peshtan i Madh, Fier.

Nga hetimet e para dyshohet se ky shtetas është vetëplagosur me armën e tij të gjahut dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Zjarr në pyllin e pishave Cakran (video)

Fier - Zjarr ne pyllin e Gjorgozit, njesia administrative Cakran, ndersa nuk dihen shkaqet. Jane mbi 3 ha pyll me...

Close