|E diel, Dhjetor 17, 2017

Plagoset polici me thikë nga një bashkëfshatar i tij . 

policia-fier_23Fier –  Eshtë  plagosor me thikë një efektiv policie.Ai u qëllua nga një qytetar.  I plagosuri quhet Afrim Allkaj 47 vjeç, efektivi ishte jashtë shërbimit. Ngjarja pas një grindje të çastit, i plagosuri dhe autori banorë të fshatit Portëz.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Portëz 3 kilometra pranë Fierit . Ai është dërguar në spitalin Fier ku po merr ndihmën e parë mjeksore.

Zyrtarishtë policia pohonë për ngjarjen se : Me date 01.02.2015, Drejtoria e Policise Qarkut Fier, raporton se sot ne komunen Portez eshte plagosur me thike shtetasi Afrim Allkaj, vjec 47. Ky shtetas eshte goditur 3 here me thike per nje zenie te castit, nga shtetasi Ervin Zylo, vjec 40, komshi me te demtuarin. Shtetasi Afrim Allkaj eshte punonjes policie ne Drejtorine e Policise Qarku Fier. Ngjarja ka ndodhur ne afersi te baneses se tij. Punonjesi i policise nuk ka qene ne sherbim ne momentin e ngjarjes. Aautori u kap pas 5 oresh ne Patos te Vjeter ne shtepine e te motres.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
OJF bëjnë vlerësimin e fushatës zgjedhore

Maqedoni - Qendra për Liri-Civil po e...

Close