|E enjte, Qershor 22, 2017

Plumba tek “Liqeni”, plagoset 37 vjecari. 

durres-ambulanca-duke-transportuar-te-plagosurin   Fier – Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në orët e vona të së enjtes në aksin rrugor Fier-Levan. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur ‘Liqeni’, ndërsa i plagosur ka mbetur shtetasi Petrit Muço, 37 vjeç.

Sipas policisë, 37-vjeçari po udhëtonte me makinën e tij tip “Golf” me targa AA154DX, kur është qëlluar me armë zjarri nga persona ende të paidentifikuar. I plagosuri është dërguar në spitalin rajonal ku i është nënshtruar ndërhyrjes kirurgjikale. Nga ekspertiza e mjekësore, mësohet se i plagosuri ka marrë një plumb në gjoks.

Forca të shumta policie mbërritën menjëherë në vendngjarje sapo janë lajmëruar dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin e autorëve.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Del makina nga rruga vdes 23 vjeçari

Lushnje - Më datën 01.10.2016 në fshatin Murrizë, Lushnje, mjeti tip "Benz" me targa KV 2248 B ka dalë nga rruga...

Close