|E hënë, Qershor 26, 2017

Pogradec – Ohër tashmë me traget. 

trageti    Pogradec – Nga sot Pogradeci do të ketë tragetin e linjës ujore me Ohrin.

Ministrja e Zhvillimit Urban dhe Turizmit, Eglantina Gjermeni, Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës, Edmond Haxhinasto dhe homologu i tij maqedonas, Mile Janakieski, morën pjesë sot në ceremoninë e inaugurimit të tij.
“Kjo linjë do t’i japë një impuls të ri zhvillimit të turizmit”, u shpreh ministrja Gjermeni në fjalën e saj.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Manjani: Biznesi i kanabisit financoi ruajtjen e rezultatit të PS-së të 2013 https://t.co/iBI17c9J77 https://t.co/iAk881Y48y
11,394 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Shqiptarja që zhvishet nudo po “çmend” Amerikën (fotot)

Antoinette Kalaj është modele dhe aktore shqiptare me adresë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo ka lindur në Bronx,...

Close