|E hënë, Tetor 23, 2017

Pogradec – Ohër tashmë me traget. 

trageti    Pogradec – Nga sot Pogradeci do të ketë tragetin e linjës ujore me Ohrin.

Ministrja e Zhvillimit Urban dhe Turizmit, Eglantina Gjermeni, Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës, Edmond Haxhinasto dhe homologu i tij maqedonas, Mile Janakieski, morën pjesë sot në ceremoninë e inaugurimit të tij.
“Kjo linjë do t’i japë një impuls të ri zhvillimit të turizmit”, u shpreh ministrja Gjermeni në fjalën e saj.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Miratohet me 140 vota drafti kushtetues për reformën në drejtësi

Pak pas mesnatës së 21 korrikut Kuvendi i Shqipërisë  miratoi me të gjitha votat e deputetëve të Kuvendit, 140 deputetë, draftin...

Close