|E diel, Qershor 25, 2017

Poilicia greke kap 203 kg hashash. 

drogaGreqi – Sekuestrohen në kufi me shtetin grek 203 kg marijuanë. Bllokimi i drogës është bërë e mundur nga policia greke. 
Mësohet se droga ishte e ndarë në 5 çanta, dhe e fshehur në shkurre, në vendin e quajtur Loridah në Igumenicë. 
Ndërkohë, policia vijon kapjen e autorëve. Bëhet me dije se lënda nartoktike kishte si denstinacion tregun grek. 

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Nga Jugu në Veri shkoni të votoni https://t.co/8YlKsInYNJ https://t.co/YG8jGHwAxV
11,394 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Basha – Mbështesim grevën dhe grevistëtë e urisë në Zharrëz, jo vetëflijim (video)

Fier - Kreu i PD Lulzim Basha është shprehur se si ai personalisht ashtu edhe PD janë në mbështetje ,...

Close