|E shtunë, Shtator 23, 2017

Polakja supersexi e instagramit (fotot) 

Bukuroshja bionde, Sandra Kubicka, ka një llogari në Instagram plot me foto mahnitëse.

Ato me bikini të ndryshme janë pa dyshim më të nxehtat që modelja joshëse nga Polonia i ka ndarë me admiruesit e saj në rrjetin social.

Shumë seksi!

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ruçi – Presidenti është i shqiptarëve dhe jo i LSI-së

Fier - Nga Porteza ku ka kryer takim  me banoret e kesaj zone Gramoz Ruci i eshte pergjgijr Erisa Xhixhos...

Close