|E enjte, Qershor 29, 2017

Polici sex ne makinen e punes. 

2348c7c34a6f4eda17e0bc52d83a1b71_XL   Kanada – Ata I pa një kalimtar dhe I ka fotografuar .

 Dy oficerë policie nga Montreal Kanada jane kapur duke bërë akte të turpshme në patrullë . Një grua pa papatrullen poliocre të vendosur në një rrugicë të ngushtë , pa shumë drita dhe duke marrë një vështrim më të afërt ka vënë re se një polic kishte nene kembet e tije një gruaj pa rroba ne  pjesë të sipërme . Per te mos humbur kete cast ajo mori telefonin e saj celular dheka  fotografuar .

Polici e pa dritën nga flash  I celularit dhe shkoi menjëherë nga makina duke kërkuar për të parë se ku u ndodh gruaja aty dhe nga  erdhi ajo . Vajza kishte arritur të zhduket . Menjëherë me pas ajo mundi te realizoje fytyren e policit dhe e hodhi ne facebook foton.

Policia tha sefotua  është e rreme , por ate gje e ka pohuar edhe nje dehsmimtar tjeter dhe policia filloi hetimet . Autoritetet janë duke kërkuar kryesisht për oficerin e treguar ne foto , pasi e dyta nuk duket askund .

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
AK – Ruhuni nga bandat qeveritare .

Tiranë - Aleanca Kuq e Zi ka reaguar sot lidhur me situatën e rëndë sipas saj, të krimit dhe bombave...

Close