|E premte, Dhjetor 15, 2017

Polici – Uliganë, vijojnë konfrontimet . (fotot) 

4_4943Kosovë – Protestuesit e dhunshëm kanë vazhduar të konfrontohen me policinë e Kosovës. Përpos objektit të Qeverisë, protestuesit kanë shkatërruar edhe prona private të bizneseve në Prishtinë.

Aktualisht, turma e protestuesve ndodhet para shtatores së Nënës Terezë, ndërsa policia po i ndjek pas.

2_9504 5_8765 6_2697 4_4943

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Blushi – Rama dhe Ballist Morina mburren me humbjen e Kombëtares

Tiranë - Deputeti i PS-së Ben Blushi...

Close