|E hënë, Shkurt 27, 2017

Policia – 5 arrestime në 24 orë 

Fier – Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetsit Erjon Kanani, 29 vjeç, banues në lagjen “Kushtrimi” Vlorë. Ervin Ahmeti, 32 vjeç, banues në lagjen “Kushtrimi” Vlorë.

Arrestim i tyre u bë pasi në fshatin Levan, gjatë kontrollit personal të ushtruar, i’u gjetën dhe u sekuestrua në cilësinë e provës materiale përkatësisht nga 4 dhe 3  doza lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sattiva.    Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” parashikuar nga Neni 283/1 i Kodit Penal.

Specialistët e Seksionit të Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë shtetasit Ilir Sema, 46 vjeç, banues në fshatin Levan, Fier, pasi në rrugën Levan – Ferras, është kapur në flagrancë duke drejtuar në gjëndje të dehur mjetin tip “Peugeot”, me targa AA 974 LR.

Mikeljano Selimaj, 21 vjeç, banues në fshatin Levan, Fier, pasi Në rrugën Levan – Ferras, është kapur në flagrancë duke drejtuar pa leje drejtimi traktorin e markës “Kubota”,  pa targa.

Më datën 27.11.2016, shtetasi K.K, 72 vjeç, banues në fshatin Sektor Seman, Fier, jep kallëzim  se është larguar nga banesa me datën 26.11.2016 rreth ores 13:30, djali i tij, shtetasi I.K, 40 vjeç, banues në fshatin Sektor Seman (i cili vuan nga semundje mendore), dhe se prej asaj date ka humbur kontaktet me familjen.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja kush janë OJF-të e peticionit për Vettingun (Lista) https://t.co/f8xNm8meQn https://t.co/dtcnEN8vxM
512 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic democras Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rruga e Kombit me konçesion, do kalohet me pagesë.

 Tiranë - Rruga Milot-Kukës do të jepet me koncesion, pas një procedure tenderimi, që duhet të mbyllet deri në fund të...

Close