|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Policia arreston 12 uligan polakë (video) 

Spanjë – 12 huliganë të skuadrës polake, Legia Warszawa kanë përfunduar prapa grilave në Madrid

Tifozët e skuadre së Legia Warszawa janë përleshur me policinë spanjolle, para ndeshjes kundër Real Madridit në Ligën e Kampionëve.

Por, huliganët polak kanë pësuar keq, pasi 12 prej tyre kanë përfunduar në burg, raporton e përditshmja sportive madrilene AS.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Tregtarët ambulantë në protest, nuk janë dakort me tregjet ditorë të bashkisë

Fier - Dhjetra tregatrë ambulantë mëngjesin e sotëm kanë shkuar dhe kanë protestuar para bashkisë . Shkaku I kësaj proteste ka qënë sepse ata nuk janë dakort që të shkojnë...

Close