|E enjte, Qershor 29, 2017

Policia asgjëson 4000 rrënjë Kanabis Sativa. 

vlcsnap-2014-05-30-14h05m35s157-640x340     Tepelene – Në operacion janë angazhuar 100 policë të Tepelenës, Gjirokastrës, FNSH. Aksioni I quajtur ‘Drimua’ në komunën Kurvelesh dhe në fshatin Progonat të rrethit Tepelenë. Burimet policore pohojnë se rrënjët e kanabis ishin mbjellë në gota plastike dhe ishin gati për tu mbjellë në terren.Policia ka bërë asgjesimin e rrënjëve të Kanabis Sativa duke u djegur. Policia po vijon punën për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja shifrat e para të kontrollit të tatimorëve

Fier - Vazhdojnë edhe ditën e sotme kontrolli I tatimoreve për të luftuar informalitetin në biznes. Nga kreu I drejtorisë...

Close