|E enjte, Qershor 22, 2017

Policia identifikon autorin e plagosjes se Petrit Mecos. 

durres-ambulanca-duke-transportuar-te-plagosurin   Fier – Më datë 29.05.2014 rreth orës 23.00 është marrë njoftim se ne rrugen Fier-Levan tek karburanti “Veliaj”, është konstatuar një mjet me xham të thyer dhe nje person plagosur.Menjëherë me marrjen e njoftimit në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë dhe grupi hetimore, ndërkohë që I plagosuri është shoqëruar për në spital.Nga veprimet e para ka rezultuar se është plagosur me armë zjarri shtetasi Petrit Meco vjec 44, I cili ndodhet në spitalin Rajonal Fier në gjendje të rëndë shëndetsore.Nga puna intensive bërë deri tani për zbardhjen e ngjarjes, është bërë I mundur identifikimi I autorit I cili eshte Juljan Hodaj 41 vjec. Ngjarja ka ndodhur per motive te dobta. Autori eshte shpallur ne kekrim prej policies, nderkohe qe ajo eshte duke punuar per kapjen e tij.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Vrasja e Artan Cukut, plumbat kanë qënë fatal.

Një vrasje me armë zjarri ka tronditur kryeqytetin mbrëmjen e kësaj të shtune. Ish-drejtori i policisë së Vlorës Artan Çuku...

Close