|E diel, Qershor 25, 2017

Policia kalon në ‘sitë’ infermierët në shëndetësi, dyshohet për diploma false 

Fier – Policia e Fierit , vecanërishtë zyra e luftë skundër krimit ekonomik e pastrimit parave ka ditë që ka nisur një kontroll të imtësishëm  në Spitalin Rajonal Fier dhe gjithë sistemin shëndetësor në Fier  duke kaluar në “Sitë” gjithë infermierët që janë të punësuar në këto institucione.

Sipas burimeve të informacionit të alb365 mësohet se  disa infermerë janë të punësuar  duke përdorur diplomë universitare false. Të njëjta burime pohuan se pas zbulimit të diplomave false se kush I disponon, masa do të merren edhe ndaj perrsonave që I kanë punësuar ato , duke parë kohën se kur ato janë marrë në punë dhe kush I ka marrë,  kush I ka lëshuar këto diploma.

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Digjen 3 automjete https://t.co/iXuCmA6hjv https://t.co/rcQwtIjavO
11,395 people follow ALB365
Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Komuna Luftinjë akordoi Presidentit të Republikës, Bujar Nishani titullin “Qytetar Nderi”

Tepelenë – Presidenti i Republikës, Bujar Nishani zhvilloi sot një vizitë pune në Komunën e Luftinjës së Tepelenës me rastin...

Close