|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Policia kap një ton canabiss 

Krujë – Sekuestrohet një tjetër sasi e madhe droge. Burime nga policia bëjnë me dije se plot 1 ton drogë është sekuestruar në fshatin Derven të Krujës.

Hetimi drejtohet nga Prokuroria e Krimeve të Rënda në bashkëpunim me Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë.
Operacioni antikanabis mësohet se është në zhvillim. Kontrollet e bluve vijojnë në këtë fshat, ndërsa raportohet se janë shoqëruar disa persona.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Turqia bllokon aksesin në Facebook, Twitter dhe YouTube

Autoritetet turke kanë bllokuar aksesin në Facebook, Twitter dhe YouTube, për shkak se këto rrjete sociale kanë publikuar fotografitë e prokurorit të marrë peng javën e kaluar nga dy militantë...

Close