|E diel, Janar 22, 2017

Policia ndalon persona të shpallur në kërkim 

Fier – Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Fier, në vijim të punës për kapjen e personave të shpallur në kërkim, ndaluan shtetasin:

-Renalt Ndreko, 21 vjeç, banues në fshatin Fermë Çlirim, Fier.

Për këtë shtetas, Gjykata e Shkallës së Parë Fier me Vendimin e datës 25.11.2015 ka vendosur masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprat penale “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve luftarake dhe municionit” dhe “Veprime që pengojnë zbulimin e së vërtetës”.

*Specialistët e Seksionit të Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë shtetasit:

-Ilir Tafa, 40 vjeç, banues në Libofshë, pasi:

Në lagjen “15 Tetori” Fier, është kapur nga shërbimet e policisë duke drejtuar mototçikletën tip “DAYANG”, me targa AJ 458, pa leje drejtimi.
(Neni 291 i Kodit Penal).

-A.B, 31 vjeç, banues në Korçë, pasi:

Në lagjen “16 Prilli” Fier, është kapur nga shërbimet e policisë duke drejtuar mjetin tip “BENZ”, me targa VL 9518 B, nën efektin e pijeve alkoolike.
(Neni 291 i Kodit Penal).

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Policia kufitare kap skaf 8 m të gjat me 2 italianë https://t.co/fzO4nfhDjr https://t.co/6XwK8GWdAo
501 people follow ALB365
Twitter Pic dessie_m Twitter Pic kencaill Twitter Pic davejone Twitter Pic kathryn_ Twitter Pic MJohnson Twitter Pic VirtuaIM Twitter Pic NewsLajm Twitter Pic Alisiana Twitter Pic kledi_g Twitter Pic kajaturi Twitter Pic clownbom Twitter Pic MurrayNe Twitter Pic UomoSupe Twitter Pic ardit_gj Twitter Pic misini_b Twitter Pic koinosap Twitter Pic Sokol905 Twitter Pic idamyrta Twitter Pic Hoxhalli Twitter Pic PetritCe
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pranga mësueses, kreu sex me nxënësin

USA - Një mësuese është arrestuar  nga policia e akuzuar per marrëdhënie seksuale me nxënësin e vet . Christina Busby, 33 vjece , u shkarkua nga shkolla e saj në...

Close